• Dostawa

Opcje dostawy dostępne na sklepie internetowym www.laqstyle.com

Zależy nam na dostarczaniu naszym klientom nie tylko wysokiej jakości produktów, ale również na zapewnieniu wygodnych i różnorodnych opcji dostawy. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat dostępnych form dostawy, które oferujemy:

1. Standardowa dostawa kurierska:

Nasza standardowa opcja dostawy kurierskiej zapewnia dostarczenie Twojego zamówienia w wyznaczonym czasie. Nasz zaufany partner kurierski zajmie się dostarczeniem paczki pod wskazany adres. Czas dostawy może różnić się w zależności od lokalizacji i rodzaju zamówienia.

2. Odbiór osobisty w punkcie kurierskim lub paczkomacie:

Jeśli preferujesz samodzielne odebranie zamówienia, możesz wybrać opcję odbioru osobistego w jednym z punktów kurierskich. Po przygotowaniu zamówienia otrzymasz powiadomienie o gotowości do odbioru w wybranym miejscu.

3. Odbiór osobisty w lokalu:

Istnieje mozliwość odbioru osobistego bezpośrednio w naszym Salonie Sukienek przy ulicy Dąbrowskiego 5 w Częstochowie.Śledzenie przesyłki:

Wszystkie nasze dostawy kurierskie są monitorowane, a każdy klient otrzymuje numer śledzenia przesyłki. Dzięki temu możesz na bieżąco śledzić status i lokalizację swojego zamówienia. Strona pozwalająca śledzić przesyłki.


Zależy nam na tym, abyś otrzymał/a zamówione produkty w sposób, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Nasza oferta dostaw jest zaprojektowana tak, aby dać Ci wybór i elastyczność. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dostępnych opcji dostawy lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszych usług!